БІЛІМ БЕРУ БАҒДАРЛАМАЛАРЫ ЖӘНЕ БІЛІКТІЛІКТІ АРТТЫРУ БӨЛІМІ

 

ҚР Білім беруді және ғылымды дамытудың 2020-2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы
ҚР Білім беруді және ғылымды дамытудың 2020-2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы қабылданды.
Жаңадан мақұлданған бағдарламаның басты мақсаты: 
Қазақстандық білім мен ғылымның жаһандық бәсекеге қабілеттілігін арттыру және жалпыадамзаттық құндылықтар негізінде тұлғаны тәрбиелеу және оқыту

Қазақстан Республикасының білім беруді және ғылымды дамытудың 2020 - 2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы

Білім беру бағдарламалары және біліктілікті арттыру бөлімінің басшысы- Мұхамбетжан Айсұлу Мұхамбетжанқызы

Ғылыми дәрежесі: Физика математика ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор міндетін атқарушы

Бөлім міндеттері:

  •  Білім берудің кредиттік оқыту технология бойынша ҚР МЖБС мен ҚК БҒМ нормативтік құжаттарына және университет ректоры бекіткен ішкі құжаттарына сәйкес білім беру бағдарламаларын қалыптастыру және іске асыру;
  •  Білім қызметін жүргізу құқығына берілетін мемлекеттік лицензияға сәйкес университетте білім беру бағдарламаларын жүзеге асыру бойынша оқу-әдістемелік жұмыстарды жоспарлау және басқару;
  •  Университеттің оқу үдерісіне қатысты құрылымдық бөлімшелерде ( институт,кафедра) ішкі аудиттерді ұйымдастыру және өткізу;
  •  Кредиттік оқыту технологиясы бойынша оқу үдерісін ұйымдастырудың Ережесіне сәйкес академиялық ұтқырлықты жүзеге асыру;
  •  Университеттегі білім беру бағдарламасын әзірлеуге әдістемелік көмек көрсету;
  •  Университет профессор-оқытушылар құрамының біліктілігін арттыру;
  •  Педагогикалық шеберлігін жетілдіру;
  •  Серіктестік университеттермен тәжірбие алмасуды ұйымдастыру;

Қызметтері:

  •  Кредиттік оқыту технологиясы бойынша білім беру бағдарламаларын қалыптастырады және бақылайды;
  •  университеттің, академиялық ұтқырлық бағдарламасын жүзеге асырады;
  •  оқыту жүйесінің сапасын жақсарту мақсатында ұсыныстарын енгізеді;
  •  оқу үдерісінің ішкі нормативтік-әдістемелік құжаттарын жетілдіру бойынша жұмыстар жүргізеді және оны ұйымдастырады;
  •  білім беру бағдарламалары бойынша жұмыс оқу жоспарына сәйкес пәндердің кафедраларға бекітілуіне талдау жасайды;
  •  университеттің профессор-оқытушылар құрамының педагогикалық жүктемесін есептеудің уақыт мөлшерін жоспарлайды және олардың оқу жүктемесінің көлемін, штатты анықтайды, бекітуге ұсынады, кафедралар бойынша сағаттық есептер мен   жүктемелер бөлінісін талдайды;
  •  білім беру бағдарламаларының үлгілік оқу жоспарлары, оқу бағдарламаларымен және ішкі нормативті-әдістемелік құжаттармен қамтамасыз етілуін қадағалайды;
  •  мамандарды даярлау үдерісінің мазмұнды және әдістемелік деңгейін, білім беру бағдарламаларының мемлекеттік жалпыға міндетті стандарт талаптарына сәйкестілігін бақылауды ұйымдастырады;
  •  университеттің Ғылыми Кеңесі, ректорат мәжілістерінде қаралатын ғылыми-әдістемелік мәселелер бойынша анықтамалар мен мәліметтерін дайындайды;
  •  оқу үдерісіне қатысты университеттің ішкі нормативті-әдістемелік құжаттарын жасауға қатысады;
  •  мамандарды сапалы дайындау мақсатында ұсыныстар береді;
  •  институттардың, кафедралардың білім беру бағдарламалары бойынша жұмыс оқу жоспарлары, оқу үдерісінің кестесі мен академиялық күнтізбенің орындалуын бақылайды;
  •  кафедра оқытушыларына оқу-әдістемелік көмек көрсетеді,
  • ҚР Білім және ғылым министрлігінің хаттарына жауаптар дайындайды;
  •  оқу үдерісін жетілдіруге байланысты іс-шаралар жоспарын жасайды;
  •  нормативті-құқықтық актілерге сәйкес құрылымдық бөлімшелердің оқу-әдістемелік құжаттарымен қамтамасыз етілуін қадағалайды;
  •  институттармен мен кафедралардың оқу-әдістемелік жұмыстарына талдау жүргізе отырып, тексеру мақсатында жұмыс топтарында жұмыс жасайды.
  •  Университеттің профессор-оқытушылар құрамының біліктілін арттыру жұмыстарын ұйымдастырады.

 

Байланыс телефоны:8(7242) 26-38-45, 27-80-00
e-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

 

  

 

Мекебаева Рахила Мухамедшариповна
Білім беру бағдарламалары және біліктілікті арттыру бөлімінің бас әдіскері
Негізгі қызметі: 
Университеттің ішкі нормативті-әдістемелік құжаттарын, ережелерін дайындайды; 
Білім беру бағдарламаларының мемлекеттік жалпыға міндетті стандарт талаптарына сәйкестілігін бақылауды, нормативті-құқықтық актілерге сәйкес құрылымдық бөлімшелердің оқу-әдістемелік құжаттарымен қамтамасыз етуді,университеттің профессор--оқытушылар құрамының педагогикалық жүктемесін есептеудің уақыт мөлшерін жоспарлауды ұйымдастырады;
хаттарға жауап беру және ҚР БжҒМ сүраныстарына мәлімет дайындау, ОӘК-мен жұмыс жүргізеді.

 

Байланыс телефоны: 8(7242) 26-38-45
Электронды почтасы:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

 Сембиева Багила Зайтаевна

 

Білім беру бағдарламалары және біліктілікті арттыру бөлімінің әдіскері
Негізгі қызметі:
Білім беру бағдарламаларының университет сайтына енуін қадағалайды;
Білім беру бағдарламаларының Академиялық кеңестің бағыттары бойынша жұмыстарын үйлестіреді;
Білім беру бағдарламалары бойынша жұмыс оқу жоспарына сәйкес дәрісханалық сабақтарының академиялық ағындарын қалыптастырады;
Университеттің отандық, алыс және жақын шетелдерден келіп дәріс оқитын профессор-оқытушылардың жұмыстарын ұйымдастырады.

 

Байланыс телефоны: 8(7242) 26-38-45
Электронды почтасы:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

 Нұржанова Айзада Сауранбайқызы 

 

Білім беру бағдарламалары және біліктілікті арттыру бөлімінің әдіскері
Негізгі қызметі:
Институттардың, кафедралардың білім беру бағдарламалары бойынша жұмыс оқу жоспарлары, оқу үдерісінің кестесі мен академиялық күнтізбенің орындалуын бақылайды;
Университеттің ішкі академиялық ұтқырлық бағдарламасын жүзеге асырады;
Университеттің білім алушылардың оқу жетістеіктерін сырттай бағалау(ОЖСБ) тестілеуге қатысуын ұйымдастырады;

 

Байланыс телефоны: 8(7242) 26-38-45 
Электронды почтасы:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

 Cуйнтаева Гаухар Сагидуовна 

 

Білім беру бағдарламалары және біліктілікті арттыру бөлімінің әдіскері
Негізгі қызметі:
Оқу үдерісін жетілдіруге байланысты іс-шаралар жоспарын жасайды;
Университеттің профессор-оқытушылар құрамының біліктілін арттыру жұмыстарын ұйымдастырады;
ҚР Білім және ғылым министрлігінің хаттарына жауаптар дайындайды;
Университеттің профессор-оқытушылар құрамының педагогикалық жүктемесін есептеудің уақыт мөлшерін жоспарлайды және олардың оқу жүктемесінің көлемін, штатты анықтайды, бекітуге ұсынады, кафедралар бойынша сағаттық есептер мен жүктемелер бөлінісін талдайды.

 

Байланыс телефоны: 8(7242) 26-38-45
Электронды почтасы:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Академиялық ұтқырлық бағдарламасы «Оқытудың кредиттік технологиясы бойынша оқу процесін ұйымдастыру қағидаларын бекіту» (Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 12.10.2018 № 563 бұйрығы) туралы қағидасына сүйеніп жүргізіледі.

Академиялық ұтқырлық - білім алушыларды немесе оқытушы-зерттеушілерді белгілі бір академиялық кезеңге (семестр немесе оқу жылы) басқа жоғары оқу орнына (ел ішінде немесе шетелде) академиялық кредиттер түрінде игерген білім беру бағдарламаларын, пәндерін міндетті түрде қайта сынақ ретінде тапсыра отырып өз ЖОО-сында немесе басқа ЖОО-да білімін жалғастыру немесе зерттеулер жүргізу үшін ауыстыру;
3-параграф . Білім алушылардың академиялық ұтқырлығын, оның ішінде халықаралық кредиттік ұтқырлығын ұйымдастыру
1. Академиялық ұтқырлығын қамтамасыз ету үшін білім алушылар басқа білім беру ұйымдарында, оның ішінде шетелде жекелеген пәндерді зерделейді.
2. Бұл ретте білім беру ұйымдарының арасында екіжақты шарт жасалады.
3. Басқа білім беру ұйымдарында алуан түрлі білім беру тәжірибелерінен пайда алу мақсатында "ұтқырлық терезелерінен" білім алушының басқа ЖОО-да игеріледі, оқу пәндері мен кредит көлемдері анықталады.
4. Білім алушылардың академиялық ұтқырлығын ұйымдастыру тәртібін, студенттерді іріктеуді ЖОО дербес жүзеге асырады.
5. Бұл ретте, мемлекет деңгейінде қаржыландырылатын бағдарламалар шеңберінде академиялық ұтқырлыққа қатысуға жіберу Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2008 жылғы 19 қарашадағы № 613 бұйрығымен (Қазақстан Республикасының нормативтік құықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5499 болып тіркелген) бекітілген Шетелге, оның ішінде академиялық оралымдылық шеңберінде оқытуға жіберу қағидалары аясында жүзеге асырылады.
6. Халықаралық кредиттік ұтқырлыққа қатысу үшін қабылдаушы білім беру ұйымы қарастырған деңгейде шетел тілін білуі тиіс.
7. Ұтқырлық бағдарламасы бойынша білім алушының оқуын растайтын қорытынды құжат транскрипт немесе болған елдегі оның баламасы болып табылады.
8. Транскриптке оқыту бағдарламасы туралы мәліметтер: пәндердің (модульдің) атаулары, бағалар, игерілген академиялық кредиттердің саны енгізіледі.
9. Білім алушы академиялық ұтқырлық шеңберінде толық көлемде игерген және транскриптпен расталған оқыту нәтижелерін ЖОО міндетті тәртіпте қайта есептейді.
Ішкі академиялық ұтқырлық бағдарламасымен оқитын білім алушылар үшін:

Академиялық ұтқырлық бағдарламасына 2-3 курстың (3-6 семестр) білім алушылары қатыса алады.
Академиялық ұтқырлық бағдарламасымен оқуға қажетті құжаттар тізімі:
1. Университет ректоры атына өтініш
2. ECTS үлгісінде өтініш(жіберуші оқу орнының мөрімен)
3. Оқу келісімі (ҚМУ-да оқитын пәндері)
4. Үшжақты келісімшарт (жіберуші оқу орнының мөрімен)
5. Кафедра меңгерушісінен ұсыныс хат, институт мөрімен
6. Білім алушының жеке оқу жоспары
7. Транскрипт (жіберуші оқу орнының мөрімен)
8. Академиялық ұтқырлық бағдарламасымен оқуға шығуға білім алушының ата-анасынан нотариалды келісім хаты
9. Медициналық анықтама (082/у форма)
10. Білім алушының жеке куәлігінің көшірмесі

Оқу мерзімі аяқталғаннан кейін білім алушы өзінің университетіне төмендегі құжаттарды ұсынады:
1. Транскрипт (түпнұсқа)
2. ECTS түріндегі өтініш (екі университеттің мөрімен)
3. Үшжақты келісімшарт (екі университеттің мөрімен)

  

Студенттің

аты-жөні

 Мамандығы, тобы, курсы

Барған оқу орны

І-ші академиялық кезең бойынша

1.            

Жұмаділ Әсел Балтабайқызы

5В011200-Химия

Х-16-1, 3курс

Алматы қаласы.

Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті

              2.             

Ырысбек Раушан Ырысбекқызы

5В080500- Су ресурстары және суды пайдалану

ЫРЫ-16-1, 3курс

Алматы қаласы.

Қазақ Ұлттық аграрлық университеті

ІІ-ші академиялық кезең бойынша

      3.             

Тынысбек нұрай Серікқызы

5В011300- Биология

Б-17п-1 п/я  2курс

 Алматы қаласы.

Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті

      4.             

Мұханбетжан Махаббат Бақтиярқызы

5В011300- Биология

Б-17п-1 п/я  2курс

Алматы қаласы.

Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті

      5.             

Қуанышбек Ақтоты Серікқызы

5В011300- Биология

Б-17п-1 п/я  2курс

Алматы қаласы.

Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті

      6.             

Сайлаубек Гүлзинат Серікқызы

5В011300- Биология

Б-17п-1 п/я  2курс

Алматы қаласы.

Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті

      7.             

Әубәкір Сара Бауыржанқызы

5В011300- Биология

Б-16п-1 п/я  3курс

Алматы қаласы.

Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті

      8.             

Омарова Құралай Дарханқызы

5В020500 - Филология

Фил 16-1 3 курс

Көкшетау қаласы.

Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университеті

      9.             

Досмантай Мақсат Бақытбекұлы

5В050800 - Есеп және Аудит      УиА-17-1 2 курс

Алматы қаласы.

Алматы технологиялық университеті

  10.             

Тәнібай Айжан Жорабекқызы

5В042100- Дизайн

2 курс

Алматы қаласы. Алматы технологиялық университеті

  11.             

Арыстан Гүлсезім Арыстанқызы

5В050800 - Есеп және Аудит   УиА-17-1 2 курс

Астана қаласы. С.Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті

  12.             

Зинел Салтанат Әділбекқызы

6М011000- Физика 1 курс

Алматы қаласы.

Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті

  13.             

Дастанбек Алпамыс Дастанбекұлы

5В010800 - Дене шынықтыру және спорт ФКС-16-1 3 курс

Петропавл қаласы. М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті

  14.             

Ерсұлтан Айбану

5В090300 - Жерге орналастыру    ЗУ-16-1,  3курс

Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университеті

  15.             

Жаңабай Әсем Серікқызы

5В090300 - Жерге орналастыру  

ЗУ-16-1,  3курс

Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университеті

  16.             

Доспол Артур

5В010800 - Дене шынықтыру және спорт ФКС-16-1 3 курс

Алматы қаласы.

Қазақ спорт және туризм академиясы

  

  

Студенттің

аты-жөні

 Мамандығы, тобы, курсы

Оқитын жоғары оқу орны

І-ші академиялық кезең бойынша

      1.            

Сқақ Айбану

Амандыққызы

5В070400 – Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету    ВТПО-16-1

С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті

      2.             

Төлеген Еркеайым Қайртақызы

5В010300 –Педагогика және психология   ПП-17-1

Тараз мемлекеттік педагогикалық университеті

      3.             

Маташ Назымшат Жарбосынқызы

5В011100-Информатика

 Инф-17-1п/я

Қ.Жұбанова атындағы Ақтөбе өңірлік мемелекеттік университеті

      4.             

Аманбаева Нұрсәуле Нұрланқызы

5В011100-Информатика

Инф-17-1п/я

Қ.Жұбанова атындағы Ақтөбе өңірлік мемелекеттік университеті

      5.             

Айдар Құралай

Айдарқызы

5В011200-Химия Х-17-3

Қ.Жұбанова атындағы Ақтөбе өңірлік мемелекеттік университеті

ІІ-ші академиялық кезең бойынша

      6.             

Шарапат Саулет  Шынбергенұлы

5В072700-Азық түлік өнімдерінің технологиясы

2 курс

Алматы технологиялық университеті

      7.             

Камалова  Алтынай  Қайсарқызы

5В011200-Химия

Х-16-1 3 курс

Алматы қаласы.

Абай атындағы ҚазҰПУ

      8.             

Исаева  Ақтолқын Ерғазықызы

5В011200-Химия

Х-16-1 3 курс

Алматы қаласы.

Абай атындағы ҚазҰПУ

      9.             

Бақтыбаева Аружан Алмасқызы

5В011200-Химия

Х-16-1 3 курс

Алматы қаласы.

Абай атындағы ҚазҰПУ

  10.             

Нурадинова Аида Нурадинқызы

5В011200 - Химия

Х-17-3 оқу тобы

Алматы қаласы.

Абай атындағы ҚазҰПУ

  11.             

Мұхтар Жалғас Махмудинұлы

5В070300 – «Ақпараттық жүйелер» ИС-16-1п/я

 

С.Сейфуллин атындағы агротехникалық университеті

  12.             

Досанова Айназым Нахыпбекқызы

5В011400- Тарих

 ИСТ-17-1     2 курс

Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университеті

  13.             

Сагнадинова Жансая Бауыржановна

6М020500- Филология 1 курс

Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университеті

  14.             

Қожагелдиева Гулжайна Қонысбекқызы

5В080200 –Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы

 ТПЖ-16-1  3курс

Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университеті

  15.             

Алмаева Мөлдір Нұрқожақызы

5В050600- Экономика

Эк-16-1

Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университеті

  16.             

Жасағанбергенова Нұрбибі Жасағанбергенқызы

5В050900– «Қаржы»  3 курс

 

Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университеті

 

 

Білім алушының

аты-жөні

БББ курсы

Таңдаған оқу орны

                                                1-ші академиялық кезең бойынша

1.          

Ақбарқызы Нұрай

6В01303-Бастауыш оқыту педагогикасы мен әдістемесі, ПМНО-18-1,

2курс

Көкшетау қаласы. Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университеті

 2.          

Тулегенова Алтыншаш

Дулатовна

6В01724-Шетел тілі: екі шетел тілі (ағылшын-корей), АЯ-18-1, 2 курс

Алматы қаласы.

Қазақ қыздар педагогикалық университеті

                                                2-ші академиялық кезең бойынша

3.          

Көбесова

Айя

Талғатқызы

 

6В01725-Шетел тілі: екі шетел тілі (ағылшын-араб)

АиЯ-19-1у шетел тілі (ағылшын-араб)

Алматы қаласы.

Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университет

 4.          

Нұрлыбай Динара

 

6В01721-Қазақ тілі мен әдебиеті

Кял-19-1у

Алматы қаласы.

Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университет

 5.          

Әмірхан Назерке

Қасымханқызы

 

6B01101-Педагогика және психология

ПП-18-1, 2 курс

 

Алматы қаласы.

Қазақ қыздар педагогикалық университеті

6.          

Кеңесова Ақниет Молшылыққызы

 

6B01101-Педагогика және психология

ПП-18-1, 2 курс

 

Алматы қаласы.

Қазақ қыздар педагогикалық университеті

7.          

Қабылбай Сымбат Қайратқызы

6B01101-Педагогика және психология

ПП-18-1, 2 курс

 

Алматы қаласы.

Қазақ қыздар педагогикалық университеті

8.          

Үсен Лаура Шамшадинқызы

6B01101-Педагогика және психология

ПП-18-1, 2 курс

Алматы қаласы.

Қазақ қыздар педагогикалық университеті

9.          

Сматова Қарлығаш Сақтағанқызы

6B02234-Археология және этнология

Аэ-18-1, 2курс

Қарағанды қаласы.

Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университет

10.

Әбдіраман Әлия Бахраддинқызы

 

6В01405-Дене шынықтыру және спорт

ФКС-18-1, 2курс

Алматы қаласы. Қазақ спорт және туризм академиясы

 

 

 

 

Студенттің

аты-жөні

 Мамандығы, курсы

Оқитын жоғары оқу орны

1-ші академиялық кезең бойынша

            1.             

Серікбай

нұрдана

5В011100-Информатика

2курс

Алматы қаласы.

Қазақ қыздар педагогикалық университеті

2-ші академиялық кезең бойынша

            2.             

Бұхарбай Айтжан Нұрханұлы

5В072900 –Құрылыс

3 курс

Петропавл қаласы.

М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті

            3.             

Оралбек Ақнұр Оралбекқызы

5В072900 –Құрылыс

3 курс

Петропавл қаласы. М. Қозыбаев атындағы Солтүстіктік Қазақстан мемлекеттік университеті

            4.             

Аманжолова Ақсауле Ғалымжанқызы

5В012500-Химия-Биология,

2 курс

Қарағанды қаласы.

Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті

            5.             

Елемес Жансерік Нұрланұлы

5В012500-Химия-Биология

2 курс

Қарағанды қаласы.

Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті

            6.             

 

Мұрат Жанерке Мұратқызы

5В012500-Химия-Биология, 2 курс

Қарағанды қаласы.

Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті

            7.             

Молдаш Айдана Сарсенқызы

5В090500-Әлеуметтік жұмыс, 2 курс

Көкшетау қаласы.

Абай Мырзахметов атындағы Көкшетау университеті

            8.             

Темирбаева Ақниет

5В011700- Қазақ тілі мен әдебиеті, 3 курс

Алматы қаласы.

Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті

            9.             

Оразгалиева Айткул

5В010300 – Педагогика және психология

3 курс

Алматы қаласы.

Қазақ қыздар педагогикалық университеті

        10.             

Сағат Айдана Еркінқызы

5В011000 – Физика

2 курс

Алматы қаласы.

Қазақ қыздар педагогикалық университеті

        11.             

Наржігіт Айдана Мирамбекқызы

5В011000 – Физика

2 курс

Алматы қаласы.

Қазақ қыздар педагогикалық университеті

        12.             

Дулатбай Арйлым

5В011100- Химия

2 курс

Алматы қаласы.

Қазақ қыздар педагогикалық университеті

        13.             

Қабылбек Азамат Төрәліұлы

5В011700- Қазақ тілі мен әдебиеті, 2 курс

Тараз қаласы.

Тараз  педагогикалық университет

        14.             

Құрымбек Арайлым Сәкенқызы

5В010100-Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу, 3 курс

 

Атырау қаласы.

Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік

университеті

        15.             

Сапарбек Гүлмаржан Сапарбекқызы

5В11200-Химия, 3 курс

Атырау қаласы.

Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

        16.             

Мұханбетова Арайгүл Арубекқызы

5В051000- Мемлекеттік жергілікті басқару,

3 курс

Орал қаласы. Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлы-техникалық университеті

 

        17.             

Зейнулла Қымбат Бекболқызы

5В010100-Мектепке дейінгі  оқыту және тәрбие, 3 курс

Көкшетау қаласы.

Ш. Уалиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университеті

        18.             

Әшім Сымбат

5В070400- Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасывз ету

3 курс

Көкшетау қаласы.

Ш. Уалиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университеті

        19.             

Афиева Гаухар

5В11200-Химия

 Мамандығы, 3 курс

Алматы қаласы.

Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті

        20.             

Шин Денис

5В010800-Дене шынықтыру және

спорт 3 курс

Алматы қаласы.
Спорт және туризм академиясы

 

  

 

JoomShaper
Виртуальный ассистент