Қорқыт Ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университеті базасында 25.-29.04.2020ж. аралығындамектеп бітіруші 11 сынып оқушылары арасында қашықтықтан ұйымдастырылған облыстық пәндік олимпиаданың нәтижелері анықталды

25-29.04.2020ж. аралығында мектеп бітірушілер арасында қашықтықтан ұйымдастырылған облыстық пәндік олимпиадаға қала, аудан мектептерінен 1190 оқушы қатысты. Облыстық пәндік олимпиаданың әр пән бойынша жүлдегерлері анықталды.

Ағылшын тілі бойынша
1 орын- Жұмажанова Дильназ Ермекқызы, №10 Білім-Инновация лицейінің11 сынып оқушысы, Қызылорда қаласы;
2 орын - Нұртілеуова Айымжан Ғалымжанқызы, №10 Білім-Инновация лицейінің11 сынып оқушысы,Қызылорда қаласы;
3 орын -Амантай Жадыра Думанқызы, № 222 Т.Рысқұлов атындағы орта мектебінің 11 сынып оқушысы,Қызылорда қаласы.
Орыс тілі мен Орыс әдебиеті пәндері бойынша:
1 орын – Мирамбекова Альмира Куанышбековна (Байқоңыр қаласы, № 273 мектебі);
Сейтмұратова Нұрдана Нұрлыбекқызы (Қызылорда қаласы, №3IT мектеп-лицейі);
2 орын - Оңғарбаева Ұлман Бейбітқызы (Сырдария ауданы, Шіркейлі аулы, №129 мектебі);
Куандыкова Фариза Куандыковна (Қармақшы ауданы, №277 мектеп-лицейі);
3 орын - Джумабаев Айузак Султанбекулы (Қармақшы ауданы, №277 мектеп-лицейі);
Ашурова Мухайе Уткирбек (Қызылорда қаласы, № 5 мектеп-лицейі).
Физика пәні бойынша
1 орын - Шахымханқызы Нұрсая - Қызылорда қаласы, Ә.Молдағұлова атындағы №173 орта мектебінің 11 сынып оқушысы; Шайманов Асылжан Бауржанұлы - Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақтөбе ауылы, №109 орта мектебінің 11 сынып оқушысы;
2 орын-Төлепберген Жандос Дарханұлы - Қызылорда қаласы, Ә.Мүсілімов атындағы №101 мектеп-лицейінің11 сынып оқушысы; Мұратбек Мақсат Мұратбекұлы - Қызылорды қаласы, С.Толыбеков атындағы №3 IT мектеп-лицейінің 11 сынып оқушысы;
3 орын-Әбжәми Ақбаян Ерболатқызы - Қызылорда облысы, Арал ауданы, №177 орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 11 сынып оқушысы; Әжімбетова Мадина Қайратқызы - Қызылорда қаласы, Т.Есетов атындағы №264 мектеп-лицейінің 11 сынып оқушысы; Ізтелеуова БақытКеңесбекқызы - Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Қ.Күлетов атындағы №92 орта мектебінің11 сынып оқушысы.
«Көркем еңбек» пәні бойынша
1 орын - Жақай Диас Бауыржанұлы Қызылорда қаласы, № 187 IT мектеп-лицей 11 А сынып оқушысы
2 орын- Қонысбаева Маржан Бекболатовна Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Байқоңыр қаласы №277 мектеп, 11 А сынып оқушысы
3 орын- Үргенішбай Жанерке Сүлейменқызы Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Бірлік ауылы №102 орта мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесі 11 сынып оқушысы
Биология пәні бойынша
1 орын- Балғараева Назым Талғатқызы Қызылорда қаласы, Т.Жүргенов атындағы №136 мектеп-лицей 11 «А» сынып
2 орын - Алмасова Ақтоты АйбекқызыҚазалы ауданы, Жанқожа батыр атындағы №70 мектеп, 11 А сынып
2 орын- Қарасай Құрманбек Жанқожа батыр атындағы №70 мектеп, 11 А сыныбы
3 орын- Әбіләзім Дамир Әбдуаліұлы№ 3 IT мектеп- лицейі 11А
3 орын - Алмас Нұрай Қызылорда қаласы, Т.Жүргенов атындағы №136 мектеп-лицей 11 «А» сынып
3 орын- Маслиий Анастасия Павловна, Қызылорда қаласы 9 мектеп-гимназия,
Химия пәні бойынша
1 орын- Бекмырза Мақсат Абайұлы № 4ОДМИ
2 орын- Халықбек Ақсамал Ғалымжанқызы Қызылорда қ «№10 Білім – инновациялық лицей,
2 орын- Жалғас Айғаным Оразбекқызы, №42 Қ.Баймағамбетов мектеп,
3 орын - Ерсин Арайлым Бакытжановна, Жалағаш ауданы Т.Жүргенов атындағы №123 мектеп-лицей,
3 орын- СейдалыҒани, №147 орта мектеп,
3 орын- БақытбекАңсаған, №10 «Білім-инновация»лицей интернат,
География пәні бойынша
1 орын - Жұмабек Айкүміс Ғабитқ ,Қызылорда қаласы, Т. Есетов атындағы № 264 мектеп-лицей, 11 «А» сынып
1 орын- Батырханова Зердехан Қадырханқызы. Қызылорда қаласы, Т. Есетов атындағы № 264 мектеп-лицей, 11 «А» сынып
2 орын - Уәлиева Айшабиби Абубакирқызы, Қызылорда қаласы, Т. Есетов атындағы № 264 мектеп-лицей, 11 «А» сынып
2 орын - Сәрсенов Таужан Берікұлы Қызылорда қаласы, Т. Есетов атындағы № 264 мектеп-лицей, 11 «А» сынып
3 орын- Муллахасан Назыгүл Уралбайқызы, Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, №110 мектеп-лицей,11 сынып,
3 орын- Серікбаева Нарқыз Нұрлыханқызы , Қызылорда қаласы, М.Ә. Сужиков атындағы №6 орта мектеп, 11 «А» сынып,
3 орын- Бақытжанұлы Диас Шиелі ауданы, №45 «Ақ Орда» мектеп-гимназиясы,
Адам.Қоғам.Құқық пәндері бойынша
1 орын – Сейдуш Мейірімжан Шиелі кенті, «№ 45"Ақ орда" мектеп-гимназия» (пән оқытушысы: Дүйсенбиева Күлшара)
2 орын – Аманова Жұлдыз Қызылорда қ., №10 лицей-интернаты (пән оқытушысы: Мұстақұлов Алмас Мырзабайқызы)
3 орын – Данияр Әдемі Қызылорда қ., №101 мектеп-лицей, (пән оқытушысы: Құлжанова Сəуле)
Математика пәні бойынша
1 орын- Әзілханов Шапағат,Арал ауданы, №83 орта мектебі оқушысы, пән мұғалімі - Еңсепова Сара Махамбетжановна;
1 орын- Ерғараев Диас, №4 Е.Әуелбеков атындағы облыстық дарынды балаларға арналған мектеп-интернаты оқушысы, пән мұғалімі – Жиенбаев Шаймағанбет;
2 орын- Қартбаев Нұрасыл Маратұлы, Арал ауданы, №83 орта мектебі оқушысы, пән мұғалімі - Еңсепова Сара Махамбетжановна;
2 орын -Таубаева Назерке Нұрланқызы Қызылорда қаласы, №212мектеп-гимназия оқушысы, пән мұғалімі - Омарова Гүлзира.
3 орын- Файзулла Өркен, Қызылорда №12 IT мектеп-лицей оқушысы, пән мұғалімі - Жолмырзаев Ғабит; 3 орын- Искаков Азамат Бауыржанұлы, Қызылорда қаласы №9 мектеп оқушысы, пән мұғалімі - Ажибекова Гулмира Умирзаховна;
3 орын- Жарылқасын Ұлан, №4 Е.Әуелбеков атындағы облыстық дарынды балаларға арналған мектеп-интернаты оқушысы, пән мұғалімі - Жиенбаев Шаймағанбет.
Қазақстан тарихы пәні бойынша
1 орын- Тілеуберген Санжан Спандиярұлы, Шиелі ауданы №47 М.В.Ломоносов атындағы мектеп – лицейі, Жетекші, тарих пәні мұғалімі – Сіздықова Бибіхан
2 орын- Рахымжановна Мөлдір Ғалымжанқызы, Қармақшы ауданы Т.Көмекбаев атындағы № 250 мектеп - лицейі Жетекші, тарих пәні мұғалімі- Жұмағалиева Қ.
3 орын - Абсадыкова Мерей Нағиқызы –Қызылорда қаласы № 136 мектеп – лицейі, Жетекші, тарих пәні мұғалімі – Байсалбаева Гүлнарай
Дүниежүзі тарихы пәні бойынша
1 орын - Ағыбаева Айғаным -Қармақшы ауданы, Ақтөбе ауылы, № 109 орта мектебі, Жетекші, тарих пәні мұғалімі- Жансейтова Алмагүл
2 орын -Бекназарова Ақжүніс Ізбасқанқызы-Қазалы ауданы, Бірлік ауылы, № 102 орта мектебі, Жетекші, тарих пәні мұғалімі- Жұбаниязова Бақыткүл
3 орын - Серікбай Гүлнур Дайрабекқызы –Қызылорда қаласы № 2 «Мұрагер» мектебі, Жетекші, тарих пәні мұғалімі – Шарманов Асқар
Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері бойынша
1 орын - Жәнібекқызы Азиза №37 мектебінің 11 сынып оқушысы Сырдария ауданы, Шаған ауылы; Наушабай Асель №9 мектептің 11 сынып оқушысы, Қызылорда қаласы.
2 орын - Әбіш Гүлнұр № 2 «Мұрагер» мектебінің 11 сынып оқушысы; Қожақова Айдан №44 мектептің 11 сынып оқушысы, Сырдария ауданы;Базарбайқызы Көркем №114 мектептің 11 сынып оқушысы, Жалағаш ауданы;Ибрагимова Динара №45 мектептің 11 сынып оқушысы;
3 орын - Абильдаева Аружан №12 мектептің11 сынып оқушысы; Шиелі ауданы; Муратбек Шұғыла №15 мектептің 11 сынып оқушысы, Қызылорда қаласы; Үйсінбай Жансая№110 мектеп-лицейінің 11 сынып оқушысы, Қызылорда қаласы.
Журналистика бойынша
1 орын - Асылбек Әсел Асылбекқызы №220 орта мектебінің11 сынып оқушысы, Арал қаласы;
2 орын - Саруарбек Аружан Романқызы№144 мектептің11 сынып оқушысы;
3 орын - Байтілес Тоғжан Батырбекқызы№187 М.Шоқай атындағы IT-мектеп-лицейінің 11 сынып оқушысы.
Хореография кафедрасының ұйымдастыруымен өткізілген өнер байқауының қорытындысы бойынша
1 орын - Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы,Байқоңыр қаласы №275 мектеп оқушысы - Жетруова Ханым Аблаевна;
2 орын - Қызылорда облысы, Қармақшы аудандық білім бөлімінің №277 мектеп-лицейінің оқушысы - Еришова Жансая Шынтасовна,
3 орын - Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Е.С.Бозғұлов атындағы 249 мектеп-лицей оқушысы - Гаухар Шарападинова Маратқызы.

JoomShaper